DENİZLİ/KARAHAYIT YEREL JANDARMA EĞİTİM MERKEZİ(KAPLICA)

DENİZLİ/KARAHAYIT JANDARMA YEREL EĞİTİM MERKEZİ(KAPLICA)

DENİZLİ/KARAHAYIT JANDARMA YEREL EĞİTİM MERKEZİ(KAPLICA)

KARAHAYIT YEREL EĞİTİM MERKEZİ UYGULAMA TALİMATI (VİDEOSU)

 DUYURULARI TELEGRAMDAN TAKİP İÇİN TIKLAYINIZ

 1. Müracaatı Jandarma Genel Komutanlığı mensubu (muvazzaf ve emekli) personel ile diğer Kuvvet Komutanlıklarında görevli muvazzaf ve emekli olan personel yapabilir.
 2. Müracaat yapacak personel dönem başlangıcına (10) gün süre kalana kadar müracaatını yapabilir.(Fax veya posta yolu ile müracaat yapılacaktır)
 3. Telefon ile müracaatlar kabul edilmemektedir, rezervasyon yapılmamaktadır.
 4. Müracaatlarda birden fazla dönem tercihi yapılması personel lehinedir.
 5. Tahsislerde öncelik Mevcut Yönerge gereği J.Gn.K.lığı personeline aittir.
 6. J.Gn.K.lığı personeli müracaatı yeterli olmadığı durumlarda diğer Kuvvet Komutanlıklarına ait personele tahsis yapılır.
 7. Tahsisler yapıldıktan sonra dönem değişikliği talebi (zaruri durumlar haricinde ölüm, hastalık, kaza vb.)  kabul edilmeyecektir.
 8. Şehit personel ailesi buna ilişkin belge fotokopisi ile müracaat ettiğinde (+30) puan, Gazi personel ise belge fotokopisi ile müracaat ettiğinde tahsis puanına (+15) puan eklenecektir.
 9. Tahsis iptali kamp başlamadan en az (5) gün önce 0 258 264 5001 – 0 258 264 70 86 Denizli İl J.K.lığı santralinden (8014 veya 8013 ) numaralı dahili hat aranarak bildirilecektir.
 10. Tahsis iptalini bildirmeyen personel hakkında kamptan faydalanmış gibi puanı düşülecektir.
 11. Motel ücreti Karahayıt Yerel Eğitim Merkezine katılışta ödenecektir.
 12. Eş ve çocuğa ait cep telefon numaralarını yazmak zorunlu olmayıp, personele ulaşılamadığı takdirde kullanılmak üzere talep edilmektedir.
 13. Personel müracaatları geldiğinde, tahsis yapıldığında yada tahsis yapılamadığında belirttikleri telefon numaralarına mesaj atılarak, cep telefonu olmayan personelin sabit hatlarına telefon edilmek sureti ile bilgi verilecektir.
 14. Puanlama müracaat yılından personelin göreve başladığı tarih çıkarılarak,  bir yıl önce kullanmayan hak sahibine (+40) puan verilir. Aynı şartlara haiz olanlara bir önceki yıl tesisten faydalanıp faydalanmadığına bakılır.
 15. İki dönem peş peşe tahsis imkanı, yeterli müracaat olmadığı takdirde ve tekrar müracaat edilmesi durumunda değerlendirilecektir.
 16. Yerel Eğitim Merkezine günübirlik giriş ve çıkışlar Yerel Eğitim Merkezi Komutanlığınca takip edilecek, hak sahibi personelin giriş ve çıkışlarında mevcut Yönerge esaslarına göre hareket edilerek herhangi bir aksaklığa sebebiyet verilmeyecektir.
 17. Yerel Eğitim Merkezine tahsisi yapılan personelden mevcut Yönerge ve Yerel Eğitim Merkezi Uygulama esaslarına göre hareket etmeyenler ikaz edilerek, bu hareketlerine ısrar eden personel hakkında mevcut Yönergede belirtilen evrak ve belgeler (fotoğraf, video vb.) tanzim edilerek Jandarma Genel Komutanlığına gönderilmek üzere Denizli İl Jandarma Komutanlığına gönderilecektir. (Şahsi cep telefonu ile görüntü alınmayacak, tesise ait sabit tesis kamera görüntülerinden faydalanılacaktır)
 18. Hak sahibi olmayan personel, Yerel Eğitim Merkezini kullanmak için talepte bulunamayacaktır.
 19. Muvazzaf personel müracaat formlarına ve tahsis günlerine, JNET /Hizmetler/Yerel Eğitim Merkezleri bölümü ve Denizli Valiliği internet sitesinden, Emekli personel ise Denizli Valiliği İnternet Sitesinden İl Jandarma Komutanlığı / Karahayıt Yerel Eğitim Merkezi linkini tıklayarak ulaşabilir.
 20. Motel fiyatları her mali yılbaşında değişmektedir.
 21. Aynı yıl veya daha önceki yıllarda tesislerden faydalanan hak sahipleri müracaat yeterli olmaması halinde tekrar motel tahsisi yapılabilir. Bu durumdaki müracaat sahiplerinin mesleğe başlangıç tarihleri esas alınarak tahsis işlemleri bu şekilde yapılır.
 22. Grup veya devre halinde müracaat eden hak sahiplerinden, daha önceki yıllarda tesisten faydalanan personelin puanı yetmemesi durumunda kendisine tahsis yapılmaz.
 23. Motel odalarının hangi hak sahibine tahsis yapılacağı yetkisi Onay Makamının yetkisindedir. Motel odalarının tahsisi yapıldıktan sonra alt kat-üst kat, havuza yakın – uzaksüit oda vs. şeklinde talepte bulunulmayacaktır.
 24. Motel odalarının tahsisi yapıldıktan sonra dönem bitmeden çıkış yapan hak sahibinin yerine günü birlik için müracaatta bulunan personel için Onay Makamına arz edilerek, uygun görüldüğü takdirde günü birlik yer verilecektir.
 25. Günübirlik faydalanan hak sahipleri termal havuzu ve lokanta kısmını (tesis kullanım alanının ancak dönemlik tahsis yapılan personel ihtiyaçlarını karşılayabildiğinden dolayı) kullanamayacaktır.
 26. TSK akıllı kimlik kartı bulunmayan personel tesise alınmayacaktır.
 27. Karahayıt Yerel Eğitim Merkez K.lığı Mevcut Yönerge,  emir ve talimatlara uygun olarak tesisin işletilmesinden sorumludur.
 28. Karahayite hiçbir şekilde dışardan yiyecek getirilmemesi, giriş esnasında konaklama yapılabilmesi için tesis yetkilisine HES kodunun bildirilmesi zorunludur.

 

Sağlıklı ve iyi tatiller geçirmeniz dileğiyle.

DENİZLİ/KARAHAYIT JANDARMA YEREL EĞİTİM MERKEZİ(KAPLICA) VİDEOSU 

DENİZLİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI 

 

 

 

Muracaat-Formu-Gorevdeki-Personel-Dilekce-Ornegi

19 KB

indir

 

Muracaat-Formu-Emekli-Personel-Dilekce-Ornegi

19 KB

indir

Karahayıt Yerel Eğitim Merkezi Komutanlığı 2022 Yılı Kamp Dönemi Tarihleri