OYAK 61’inci OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

OYAK 61’inci OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

DUYURULARI TELEGRAMDAN TAKİP İÇİN TIKLAYINIZ

Bu yıl 60. yılını kutlayan Ordu Yardımlaşma Kurumu’nun 21’inci Temsilciler Kurulu 11 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilerek yeni dönem Genel Kurul Üyeleri seçildi.

61’inci Olağan Genel Kurulu; Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar GÜLER, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit DÜNDAR, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan KÜÇÜKAKYÜZ, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan ÖZBAL, Genel Kurul Üyeleri, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tümgeneral Mehmet TAŞ, Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM’in katılımıyla gerçekleşti.

Milli Savunma Bakanı AKAR’ın başkanlığındaki heyet, Genel Kurul toplantısından önce Anıtkabir’i ziyaret etti ve ATATÜRK’ün mozolesine çelenk bırakılmasının ardından saygı duruşunda bulundu.

Türkiye’de tamamlayıcı mesleki emeklilik fonlarının başarılı örneği OYAK, 61’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda 2020 yılı için üyelerine 12,8 milyar TL toplam dağıtıma esas kaynak açıkladı. 2020 yılında kârlılık, verimlilik ve büyüme odaklı faaliyetleri sonucunda OYAK, yüzde 27,2 nema ile enflasyonun 12,6 puan üzerinde bir oranla büyük bir başarıya ulaştı.

OYAK 61’inci Olağan Genel Kurul Toplantısında alınan karar ve temennilere OYAK Online Üye Hizmetleri Haberler sayfasından ulaşabilirsiniz.

KAYNAK : OYAK