OYAK Ev ve ofisinizi Omsan güvencesiyle taşıyor

Ev ve ofisinizi Omsan güvencesiyle taşıyor

Ev ve ofis lojistiği kapsamında müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde şehir içi ve şehirler arası taşıma ile eşya depolama hizmeti sunuyor.

Paketleme, nakliye, yerleştirme, mobilya montaj ve demontaj, depolar ile ev/ofis arası nakliye hizmetlerinin yanı sıra ekspertiz ve sigorta işlemlerini de gerçekleştirerek güvenli taşıma sağlıyor.

Ekspertiz Çalışmaları: Taşınma işlemlerinden önce ekspertiz çalışmalarını gerçekleştiriyor ve müşterilerimize taşıma öncesi yapılacak hazırlıklar hakkında ayrıntılı bilgi vererek fiyat teklifi sunuyor.

Sigorta: Beyan edilen eşya değeri üzerinden taşınan ve depolanan eşyalarınıza yönelik kapsamlı bir sigorta yapıyor, operasyon sırasında oluşabilecek risklere karşı koruma sağlıyor

Paketleme: Taşınacak ev veya ofis eşyalarını, demonte ettikten sonra titizlikle ve özel malzemelerle paketleyerek taşımaya hazır hale getiriyor.

Nakliye: Paketlenerek taşımaya hazır hale getirilmiş eşyaları özel donanımlı araçlar ile taşıyarak yüklendiği şekilde (toplanmış, sökülmüş, paketlenmiş) yeni adrese teslim ediyor. 

Yerleştirme ve Montaj: Taşınılan adreste, eşyaları paketlerinden çıkararak, kullanım alanlarına yerleştiriyor. Uygun fiziki şartların bulunması halinde, demonte edilmiş mobilyaların montajını yapıyor. Paketlemede kullanılan tüm malzemeleri geri topluyor.

Depolama: Müşterilerimizin eşyalarını 7/24 güvenlikli ve hijyenik koruma koşullarına uygun olarak Ankara ve İstanbul’daki depolarımızda muhafaza ediyor. 

İletişim Bilgileri

Ev ve Ofis Lojistiğievdeneve@omsan.com

https://www.omsan.com/

KAYNAK : https://www.omsan.com/hizmetler/ev-ve-ofis-lojistigi/

https://www.facebook.com/OMSANLojistik