TSK ve TÜM KOLLUK KUVVETLERİ PERSONEL VE EMEKLİ PERSONELİNE ÖZEL KAMPANYA

TSK ve TÜM KOLLUK KUVVETLERİ PERSONEL VE EMEKLİ PERSONELİNE ÖZEL KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

Antalya Aquarium olarak dünyanın en zor ve kutsal vazifesini yapan tüm TSK ve Kolluk Kuvvetleri personeline 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü vesilesi ile minnet ve şükranlarımızı sunarız. Antalya Aquarium bu kampanya dışında şehit yakınlarımıza ve gazilerimize bütün ücretli giriş alanlarında tüm yıl boyunca ücretsiz giriş hakkı sağlamaya devam etmektedir.

Kampanya detayları aşağıdaki gibidir:
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü vesilesi ile Türkiye genelinde görevli ve emekli tüm TSK ve Kolluk Kuvvetleri personelini 10 Mart -19 Mart 2023 tarih leri arasında (10 gün); Antalya Aquarium’da ve diğer eğlence komplekslerinde Wildpark (Sürüngenler Dünyası) , Snow World & Ice Museum (Kar eğlence parkı), Face to Face (Balmumu müzesi)) ücretsiz ağırlayacağımızı, misafirimizle birlikte gelen 3 yakınına ise % 50’ye varan indirimlerle giriş fırsatı sunacağımızı bilginize sunarız.

Önemli hususlar:

 • Kampanya katılımcılarının, görevli veya emekli personel olduklarını belirtir kimlikleri ile birlikte gerektiğinde resmi kimlik kartları (nüfus cüzdanı veya ehliyet) ibraz etmeleri rica olunur. (Tarihi geçerli ve kampanyaya dâhil edilen kurumlardan birine mensup olduğunu belirtir tüm resmi devlet kartları/pasolar geçerlidir)
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen misafirlerimizin @antalyaaquarium sosyal medya hesabımızı takip etmesi beklenir.
 • TSK, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda çalışan ve kurum tarafından personel kimliği olan girişte kurum kimliğini ibraz edebilen sivil büro personelleri de ücretsiz giriş hakkından yararlanabilir.
 • Bekçiler ve Silahlı Gümrük muhafaza memurları da kampanyaya dâhildir.
 • Ücretsiz giriş hakkı satılamaz, devredilemez, hak sahibinin kendisinin kullanması gerekmektedir. Akvaryum ekibi tarafından kasalarda bilet alırken ve turnikelerden geçiş esnasında kimlik kontrolü yapılacağını hatırlatmak isteriz. Kolluk kuvvetlerinde görevli kişilerin yakını kartları olanlar indirimli kampanya fiyatından yararlanır.
 • Kampanya süresinde TSK ve Kolluk kuvvetleri mensubu (personel/emekli) mükerrer girişlerde kimlik ibrazı ile ücret ödemez. Biletleme prosedürü aynen uygulanarak bu hakkından defaten yararlanabilir.
 • Snow World & Ice Museum bölümümüzde kampanya dönemi yoğunluk nedeni ile kıyafet verilmeyecek olup tedbirli gelmenizi önemle rica ederiz.
 • Oceanride (Xd Sinema) bölümünün kapasite sınırı nedeni ile bu bölüm kapı giriş fiyatından % 50 indirimlidir. XD Sinema yetişkin indirimli fiyatı kişi başı 30,00 TL ye düşmektedir.
 • Personelimizin kendileriyle birlikte gelen 3 yakınına, tüm gezi alanlarında kapı fiyatlarından % 50’ye varan indirim fırsatı sunulur. Personel yakınına Aquarium Yetişkin: 170 TL yerine indirimli kişi başı; 85,00 TL Çocuk ( 3- 12 yaş) : 120 TL yerine indirimli kişi başı 60,00 TL uygulanır.
 • Personel yakınına 4 lü Paket avantajlı giriş: Akvaryum+ Snow World&Ice Museum + WildPark + Face to Face Yetişkin: 415 TL yerine, indirimli kişi başı 185,00 TL., çocuk ( 3- 12) yaş: 330 TL yerine indirimli kişi başı 145,00 TL uygulanır.
 • 0-3 yaş ücretsiz olup 37. aydan gün alan çocuklar ücrete tabiidir. 3-12 yaş grubu çocuklar için indirimli kampanya fiyatının ödenmesi gerekmektedir.
 • Antalya Aquarium, yukarıda belirtilen hususlara uyulmadığı takdirde ücretsiz giriş yaptırmama hakkını saklı tutar.
 • KAYNAK İÇİN TIKLAYINIZ